Hakkımızda

Kırtasiye City, kırtasiye ve ofis ürünlerinin tüketiciye hızlı bir şekilde ulaşması için, satış, pazarlama ve lojistik hizmetler sunan bir dağıtım firmasıdır. Kırtasiye city sektöründeki konumu, profesyonel, dürüst ve yatırımcı kimliği ile lider firma özelliği taşımaktadır. Kırtasiye City, 600’den fazla tedarikçinin yaklaşık 80 bin çeşit ürününü kurumsal firmalara ulaştırmaktadır. İstanbul, Ümraniye merkezli firmanın 15 çalışanı bulunmaktadır. Her geçen yıl yatırımlarını artarak sürdürmektedir. 2000 metrekare kapalı alanda 5 araçlık dağıtım filosuyla hizmet vermektedir. Sektöründe 40 yılı aşkın tecrübesiyle yoluna devam etmektedir.

VİZYON
Doğru zamanda, doğru ürünleri kullanıcı ile buluşturmak ve gelişen bu süreçte dünya standartlarında hizmet kalitesini yakalamaktır.

MİSYON
Sektörümüzün ilkeli ticaret konusundaki önde gelen firmalarından olmamız, şeffaf ve hesap verebilir yönetim politikalarımızdan kaynaklanmaktadır. Yönetim ve çalışanlarımız, ilk işe başladıkları günden itibaren etik değerlerimiz konusunda eğitilmekte ve motive edilmektedir. Başarımızın sırrında, sürekli yatırım ilkesi yatmaktadır. Farklılık ilkemiz, sektörde bizi her zaman öne çıkarmış, müşterimize en kaliteli ve doğru hizmeti sağlamamız konusundaki yardımcımız olmuştur. Farklılığa olan inancımız, eğitime vermiş olduğumuz önemle tescillenmiştir

PAZARLAMA

Günün modern araçlarını kullanarak pazarlama stratejileri üretiyoruz.

PLANLAMA

İhtiyaca göre günlük, aylık ve yıllık plan çıkartarak bütçe planlamanızı yapıyoruz.

SATIŞ

En iyi şartlarda, karşılıklı mütabakat ile bütçenize ve ödeme şartlarınıza uyum sağlıyoruz.